Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Code
sq: Kodi

en: Web services
sq: Shërbimet web
