Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Refresh
ca: Refresca

en: Amount
ca: Import

en: Code
ca: Codi

en: Result
ca: Resultat

en: Convert
ca: Converteix

en: Changed
ca: Canviat

en: Convert to
ca: Converteix a

en: Rate
ca: Impost

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Web services
ca: Serveis web

en: Currencies
ca: Monedes
