Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Amount
de: Betrag

en: Result
de: Ergebnis

en: Convert
de: Konvertieren

en: Changed
de: Geändert

en: Convert to
de: Konvertieren zu

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Currencies
de: Währungen

en: Rates
de: Preise
