Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Amount
ja: 量

en: Code
ja: コード

en: Result
ja: 結果

en: Convert
ja: 変換

en: Changed
ja: 変更済

en: Convert to
ja: 変換する

en: Rate
ja: 税率

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Currencies
ja: 通貨

en: Symbol
ja: 通貨記号
