Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
