Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Refresh
pl: Odśwież

en: API Key
pl: Klucz API

en: Amount
pl: Ilość

en: Code
pl: Kod

en: Result
pl: Wynik

en: Convert
pl: Konweruj

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Convert to
pl: Przetwórz na

en: Rate
pl: Oceń

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Web services
pl: Usługi web

en: Currencies
pl: Waluty
