Freelinking (4.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: User
am: ተጠቃሚ
