Freelinking (4.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Enable
ast: Activar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu
