Freelinking (4.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: File
fi: Tiedosto

en: Search
fi: Etsi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: External links
fi: Ulkoiset linkit
