Freelinking (4.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Enable
is: Virkja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: File
is: Skrá

en: Google Search
is: Google leit

en: Search
is: Leit

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: User
is: Notandi

en: Content type
is: Efnisgerð
