Freelinking (4.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Enable
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: File
ur: فائل

en: Search
ur: تلاش

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: User
ur: صارف
