Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
