Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Enable
ro: Activare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: File
ro: Fișier

en: Search
ro: Căutare

en: Node ID
ro: ID Nod

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Plugins
ro: Plugin-uri
