Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine
