Freelinking (4.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Enable
ca: Habilita

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Node ID
ca: ID del node

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Node title
ca: Títol del node

en: Plugin
ca: Connector

en: Plugins
ca: Connectors

en: External links
ca: Enllaços externs
