Freelinking (4.0.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Enable
he: הפעלה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Plugin
he: פלאגין

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Prepopulate
he: אכלס מראש

en: External links
he: קישורים אל מחוץ לאתר

en: Global options
he: אפשרויות כלליות
