Freelinking (4.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Enable
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: File
mr: फाईल

en: Google Search
mr: गूगल शोध

en: Search
mr: शोध

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: User
mr: सदस्य
