Freelinking (4.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Enable
oc: Activar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: External links
oc: Ligams extèrnes
