Freelinking (4.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд
