Freelinking (4.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja
