Freelinking (4.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: File
hu: Fájl

en: Google Search
hu: Google keresés

en: Search
hu: Keresés

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Plugins
hu: Beépülők

en: External links
hu: Külső hivatkozások

en: Global options
hu: Általános beállítások
