Freelinking (4.0.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား
