Freelinking (4.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
