Freelinking (4.0.2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Value
de: Wert

en: Enable
de: Aktivieren

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: File
de: Datei

en: Google Search
de: Google-Suche

en: Search
de: Suche

en: Error Message
de: Fehlermeldung

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: User
de: Benutzer

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Input filters
de: Eingabefilter

en: Node title
de: Beitragtitel

en: Plugin Settings
de: Plugin-Einstellungen

en: Prepopulate
de: Vorausfüllen

en: Built-in
de: Eingebaut

en: External links
de: Externe Links

en: Global options
de: Globale Optionen

en: File System
de: Dateisystem

en: Do Nothing
de: Nichts tun

en: User %user not found
de: Benutzer %user nicht gefunden
