Freelinking (4.0.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Enable
et: Luba

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: Error Message
et: Veateade

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Wiki
et: Viki

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Plugins
et: Pluginad
