Freelinking (4.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Enable
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Search
kk: Іздестіру

en: User
kk: Пайдаланушы
