Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Value
ja: 値

en: Enable
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: File
ja: ファイル

en: Google Search
ja: Google検索

en: Search
ja: 検索

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Node ID
ja: ノードID

en: User
ja: ユーザー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Global options
ja: サイト全体のオプション

en: File System
ja: ファイルシステム
