Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Enable
sr: Укључи

en: Search
sr: Претрага

en: User
sr: Корисник
