Freelinking (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Google Search
kn: ಗೂಗಲ್ ಹುಡುಕಾಟ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು

en: Built-in
kn: ಒಳನಿರ್ಮಿತ

en: File System
kn: ಕಡತವ್ಯವಸ್ಥೆ
