Freelinking (8.x-3.0) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Enable
no: Aktiver

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Content types
no: Innholdstyper

en: File
no: Fil

en: Search
no: Søk

en: Error Message
no: Feilmelding

en: Wiki
no: Brukergenerert håndbok

en: User
no: Bruker

en: Content type
no: Innholdstype

en: Input filters
no: Inndatafilter

en: Node title
no: Nodeoverskrift

en: Plugin
no: Tillegg

en: Plugins
no: Programtillegg

en: Prepopulate
no: Forhåndsutfyll

en: Insert an error message
no: Sett in en feilmelding

en: What should freelinking do when the page is not found?
no: Hva skal Freelinking gjøre derspm siden ikke finnes?

en: Search google for the specified terms.
no: Søk vha. Google etter de spesifiserte termene

en: If Search is disabled or inaccessible do something else.
no: Gjør noe annet dersom Søk er skrudd av eller utilgjengelig

en: Do Nothing
no: Gjør Ingenting

en: Links to a prepopulated node/add form.
no: Lenke til et forhåndsutfylt node/add-skjema.
