Freelinking (8.x-3.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Enable
cy: Galluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Search
cy: Chwilio

en: Node ID
cy: ID Nod

en: User
cy: Defnyddiwr
