Freelinking (8.x-3.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Global options
eu: Aukera orokorrak
