Freelinking (8.x-3.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Value
hi: मान

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: File
hi: फ़ाइल

en: Search
hi: खोज

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Plugins
hi: प्लगिन्स
