Freelinking (8.x-3.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: Enable
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: File
fa: فایل

en: Search
fa: جستجو

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Wiki
fa: ویکی

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Google
fa: گوگل

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها
