Freelinking (8.x-3.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک
