Freelinking (8.x-3.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Plugins
el: Πρόσθετα
