Freelinking (8.x-3.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enable
hr: Omogući

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Plugins
hr: Dodatak
