Freelinking (8.x-3.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: User
ps: غړی

en: Plugin
ps: لګون

en: Plugins
ps: لګونونه
