Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Icon
ar: أيقونة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Picture
ar: الصورة

en: Contact
ar: اتصل

en: Heading
ar: الترويسة

en: Items
ar: أخبار

en: Domain
ar: النطاق

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي

en: Additional information
ar: معلومات إضافية

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
