Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: Contact
az: Kontakt

en: Heading
az: Başlıq

en: Items
az: Elementlər

en: Domain
az: Domen

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin
