Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Contact
be: Кантакт

en: Heading
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы

en: Domain
be: Дамен

en: Profile
be: Профіль

en: Profiles
be: Профілі

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
