Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Picture
bn: ছবি

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: (active tab)
bn: (সক্রিয় ট্যাব)
