Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Picture
bo: པར

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
