Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Picture
eo: Bildo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Items
eo: Eroj

en: Profile
eo: Profilo

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj
