Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Picture
fil: Larawan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Items
fil: Mga bagay
