Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Picture
is: Mynd

en: Contact
is: Kontakt

en: Items
is: Liðir

en: Profile
is: Vangamynd

en: Profiles
is: Vangamyndir

en: Additional information
is: Fleiri upplýsingar

en: (active tab)
is: (virkið spjaldur)
