Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: View
fy: Besjen

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Contact
fy: Kontakt
