Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Picture
gl: Imaxe

en: Contact
gl: Contacto

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: Domain
gl: Dominio

en: Profile
gl: Perfil

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Additional information
gl: Información adicional

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Horizontal Tabs
gl: Grupo de solapas horizontais

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: View profile
gl: Ver perfil
