Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Icon
id: Ikon

en: View
id: Lihat

en: Picture
id: Foto

en: Contact
id: Kontak

en: Heading
id: Judul

en: Items
id: Item

en: Profile
id: Profil

en: Profiles
id: Profil

en: Edit profile
id: Edit profil

en: Additional information
id: Informasi tambahan

en: (active tab)
id: (tab aktif)

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row

en: View profile
id: Lihat profil
