Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Icon
ja: アイコン

en: View
ja: ビュー

en: Picture
ja: 写真

en: Contact
ja: コンタクト

en: Heading
ja: 見出し1

en: Items
ja: アイテム

en: Domain
ja: ドメイン

en: Profile
ja: プロフィール

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: Title color
ja: タイトル色

en: Additional information
ja: 追加インフォメーション

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: View profile
ja: プロフィールを表示
